logo Dydkusyjnego Klubu KsiążkiSpotkajmy się w Bibliotece!

Od października w MBP rusza kolejna edycja spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki. Myślą przewodnią przyświecającą Dyrekcji przy organizacji czwartkowych spotkań było stworzenie miłośnikom książek możliwości zapoznania z nowościami funkcjonującymi na polskim rynku wydawniczym oraz przedyskutowanie poruszanych w nich wątków.

Uczestnicy klubowych spotkań w miłej atmosferze mogą rozmawiać na przeróżne tematy, dzielić się swoimi refleksjami odnośnie przeczytanych książek, zachęcać do lektury następnych.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach Klubu serdecznie zapraszamy.

Spotkania odbywają się co drugi czwartek każdego miesiąca w godzinach 16.00-17.30.

Zapisy na spotkanie Klubu prowadzone są na miejscu w Bibliotece przy ul. Orlej 6 lok. 75 lub telefonicznie pod numerem 22 781 62 53.