„Tydzień pełen atrakcji”- Lato w Bibliotece

Wakacje to pora zabawy, wyjazdów i odpoczynku, ale też czas, który można spędzać w bibliotece. Miejska Biblioteka w Ząbkach już po raz kolejny włączyła się w organizowanie zajęć dla najmłodszych czytelników . Tegoroczne zajęcia odbywały się pod hasłem „Tydzień pełen atrakcji”. Jak co roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i przeznaczona była dla dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat. Podczas wspólnych spotkań w okresie od 01.07 do 05.07 na dzieci czekały różnorodne zajęcia.

Stałym punktem programu były zajęcia plastyczne, w trakcie których uczestnicy poznali różne techniki plastyczne tworząc: piękną biżuterię, zwierzątka z plasteliny, oraz wykonując pocztówkę z wakacji. Oprócz zajęć plastycznych nie zabrakło także miejsca na zajęcia edukacyjne jak: rozwiązywanie rebusów, szukanie różnic w obrazkach oraz bawiąc się w wykrywacza kłamstw.

Na koniec nie zabrakło słodkości i upominku w postaci pamiątkowego zdjęcia. Organizowane przez Bibliotekę wakacje pozwoliły młodym uczestnikom na twórcze i mądre spędzenie wolnego czasu w miłej i radosnej atmosferze. Dzięki temu dzieci po raz kolejny miały okazję przekonać się, że biblioteka, oprócz nauki, może być również miejscem zabaw. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach wakacyjnych w bibliotece.

Do zobaczenia za rok.

 

 

Odnośnik do profilu biblioteki na Fecebook
Odnośnik do profilu biblioteki na Fecebook
logo Dydusyjny Klub Książki
logo Biblioteki Polona
logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
logo Biblioteki Narodowej
 logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Miejska Biblioteka Publiczna w Ząbkach otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych. Będzie ona realizowana ze „środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"
logo Biuletynu Informacji Publicznej